9 kwi 2015

Nowe zestawy farb Hataka HobbyNajwiększym problemem modelarzy dbających o poprawność historyczną swoich modeli, jest dobór kolorów. Firma Hataka Hobby zajmuje się przede wszystkim wydawaniem zestawów farb, które naśladują standardowe malowanie stosowane w lotnictwie różnych krajów w określonych latach. Ostatnio w ofercie tego producenta pojawiło się kilka nowych zestawów – warto przyjrzeć się im z bliska.HTK-AS10, USAF Paint Set (European Camouflage) to zestaw zawierający 6 farb stosowanych w okresie zimnej wojny w lotnictwie USA.

Drugą nowością jest zestaw HTK-AS12 Israeli AF paint set (1970's desert colours). Farby akrylowe będą idealnym wyborem do malowania izraelskich samolotów wojskowych z lat 1967 – 1970.

Jeśli wolisz sklejać helikoptery, zwróć uwagę na zestaw 8 farb o nazwie  HTK-AS14 Barwy Helikopterów US Marine Corps.
W nowościach od firmy Hataka Hobby nie zabrakło farb z okresu drugiej wojny światowej. Zestaw HTK-AS16 Early WW2 French Air Force podejmuje rzadki temat lotnictwa francuskiego z początku tego okresu.

Na koniec przedstawiamy zestaw szczególnie ważny dla fanów polskich modeli kołowych i gąsienicowych. Dzięki HTK-AS11 Kolory pojazdów Wojska Polskiego 1936-1939 pomalujesz je zgodnie z realiami historycznymi.
Zobacz wpis na stronie edukacyjnej o modelarstwie link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz