10 lut 2012

Co się działo na początku Lutego???

.
Nowe produkty pojawiły się w sklepie, m.in figurki Modern Armies in Miniatures i maski oraz DVD z MXPression.


Na targach w Norymberdze nasze produkty z serii AttackSquadron spotkały się z dużym zainteresowaniem. ToRo Model otrzymał medal ModellFana za juz nie produkowana dioramkę Berlin 1945. Gratulujemy sukcesu.


Widać, że konsekwentne budowaniu firmy koncentrującej się na polskich tematach procentuje. Adalbertus też już był nominowany (2008) za figurke łaczniczki z Powstania Warszawskiego 120mm oraz dostał medal (2011) za Zdobywcę Berlina 120mm.


Kolejnym sukcesem ToRo Model jest PZL P.7a w skali 1:48. Model sprzedaje się tak dobrze, że producent musi go reglamentować. Otrzymaliśmy tak dużo zamówień "preorder" w styczniu, że dopiero teraz możemy je w pełni zrealizować. W lutym wstrzymaliśmy przyjmowanie zamówień, będzie ono możliwe pod koniec miesiąca.

Do końca miesiąca wprowadzamy techniczne udoskonalenia sklepu, które przyspiesza realizacje zamówień. Uważam, że tym, czego potrzebuje dzisiejszy klient sklepu internetowego to szybka i dokładna obsługa. Stąd u nas na stronie internetowej sklepu modelarskiego Adalbertus znajdą się tylko te towary, które mamy na półce magazynu do natychmiastowej wysyłki. W związku z powiązywaniem systemu magazynowego ze sklepem mogą nastąpić drobne pomyłki w rzeczywistej liczbie produktów w sklepie. Staramy się tak to ustawić, aby nie sprzedać towaru, którego nie mamy.

8 lut 2012

Bussing NAG 500 w skali 1:35

.


Nowością firmy IBG z Anina zaprezentowana na targach w Norymberdze na początku lutego są dwa modele samochodów ciężarowych Bussing NAG w skali 1:35. Pierwszy model 35010 BUSSING-NAG 500S ma trochę mylacy obrazek. Malowania pochodzą z Prus Wschodnich 1938 (11 piechoty) i z Polski 1939 (2 zmotoryzowana).
Kolejny model 35011 BUSSING-NAG 500A ma malowania także z Prus, ale z 1941 (5 piechoty) i oczywiście z Francji w 1940 roku (4 pancerna).

Jakość wykonania modelu jest na prawdę dobra. Drobną niedogodnością może być montaż kół z warstw (dla zachowania bieżnika) i brak imitacji słojów drewna na deskach ładowni.


.