27 wrz 2012

Miesiąc minął - nowości Attack Squadron

Z moim ostatnim postem, to tak jak z tym kawałem w radio Erewań, że w Moskwie nie na dają samochodów tylko kradną rowery. nie był on 100, ale 96, bo trzy są jeszcze w formie szkicu, i takimi już chyba pozostaną.

Jestem totalnie wykonczony praca nad rozwojem stron internetowych i przygotowaniem sprzedaży nowego modelu Attack Squadron.

Śmigłowiec MQ-8B, to taki terminator lotnictwa dzisiejszych czasów. Sterowany z pokładu okrętu bezzałogowy system szpiegowsko-bojowy. Użyty w Afganistanie i w wojnie z narkotykami (tzn o kontrolę na Ameryką Południową jak podaje Maczeta Ockhama). Jedna sztuka został zestrzelona w trakcie wojny w Libii ostatnimi czasy (tzn w wojnie o Libijskie złoto i o wyparcie Chińczyków z Afryki). Model Attack Squadrona został zaprojektowany przez Marcina Ciepierskiego. Miał wyjść w czerwcu, ale kalkomanie "nie dojechały". Zdecydowaliśmy się przeczekać wakacje - i premiera będzie miała miejsce za kilka dni. warto zajrzeć na stronę firmową i zapisać się na Newsletter. Będzie dużo atrakcji audiowizualnych i oczywiście nagrody dla subskrybentów.
Można też śledzić model na stronie sklepu Adalbertus = MQ-8B Firescout, model 1:72.