1 lip 2011

Pani Prezydencja

.

foto: http://pl2011.eu


Prezydencja Wielkich Nadziei

Wielkie nadzieje wiążemy z Polską prezydencją, i podobno wiążą je także i zachodni politycy oraz publicyści, przerażeni widmem kryzysu i rozpadu Unii. Cały naród i media buchają entuzjazmem! Dla zachowania równowagi i z przekory zamieszczam linki do kilku ciekawych nieprawomyślnych treści.

Najpierw Ziemkiewicz ostro krytykuje uniesienie prezydencją w felietonie "Prezydencja czyli mega wrzuta"

Dalej Ludwik Dorn kontestuje państwo Kuba i jego struktury gminne, powiatowe i Wojewódzkie w happeningu "Prezydencja w Kubie"

Na koniec ostra satyra Stanisława Michalkiewicza na propagandowe i rzeczywiste znaczenie prezydencji: "Rozśmieszymy Europę"

Osobom pytającym o przedstawienie poglądów nie opozycyjnych wobec rządu odpowiem tyle, że są one tak łatwo dostępne, że nie będę odbierał chleba dziennikarzom. Ocenę i komentarze pozostawiam czytelnikom.

Teoria spiskowa Unii Europejskiej

Na koniec po raz pierwszy na moim blogu teoria spiskowa, oczywiście związana z dzisiejszym wydarzeniem:

Nazistowskie Korzenie Unii Europejskiej

Wiarygodność tej teorii zostawiam do oceny czytelników. Dziwi mnie tylko zakaz publikacji Mein Kampf (prawa autorskie ma rząd Landu Bawarii). Wydaje się że odbiór tego "dzieła" jest powszechnie negatywny, i może ono być doskonałą pomocą naukową dla zwalczania podobnych idei. Być może jednak jego ściśle socjalistyczny charakter podlany sosem nacjonalizmu i antysemityzmu, byłby, po usunięciu tych izmów, zbyt podobny do charakteru dzisiejszych państw zachodniej Europy?

Michał Ignatowski (Ryba Warszawski Mc) nagrał utwór pt. ”Upadek Europy” (Nazistowskie Korzenie UE) na podstawie tej teorii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz