10 mar 2010

Witam na blogu

Witam na moim blogu. Kieruję go przede wszystkim do modelarzy plastikowych i figurkowych. Planuję zamieszczać na nim moje luźnie oraz mniej luźne myśli o modelarstwie, historii i biznesie. Zachęcam do komentowania, informuję, że komentarze są moderowane. Jeżeli przedstawisz się imieniem i nazwiskiem, kierujesz się netykietą i powszechnie uznawanym dobrym smakiem, możesz liczyć na życzliwe przyjęcie. Nie przeszkadza mi konstruktywna krytyka.

Welcome to my blog. It is targeted at plastic and figure modelers. Some of my less or more free ideas about modeling, history and business will be posted here. Your comments and critics are welcome and will be moderated. If you post under your name and follow netiquette and common good taste your posts are welcome.

Kilka słow o mnie


Z wykształcenia jestem biologiem od żab. Miałem przyjemność pracować naukowo na UW i bardzo cenię sobie przyswojenie organicznego spojrzenia na świat. Dzięki temu biznes i modelarstwo taktuje jako proces a nie jako wypełnianie planu bądź instrukcji.
Nie wierzę w zadekretowany przez biurokratów postęp. Zdecydowanie wierzę w Jezusa w wierze Rzymsko Katolickiej.
Polityczna poprawność jest mi obca.
Moją największa pasją jest modelarstwo. Jestem wychowankiem pracowni modelarstwa Pałacu Młodzieży w Warszawie. Pod kierunkiem seniora polskiego modelarstwa plastikowego, Waldemara Salacha uczyłem się , a następnie pracowałem przez wiele lat jako instruktor.
Dalsze koleje losu skierowały mnie do firmy Mirage-Hobby gdzie pełniłem funkcje redaktora czasopisma Model Hobby i kierownika eksportu.
Od 2005 roku prowadzę własna firmę Adalbertus, produkującą figurki i akcesoria modelarskie. Importuję do Polski farby Lifecolor. Współdziałam z firmami Techmod, ToRo Model i Atak Model. Od kiedy modelarstwo stało się moim zawodem znalazłem uzupełniające hobby – polityka, cywilizacja i teorie spiskowe.
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz