14 mar 2012

Nic sie nie dzieje?


.

Sklep Internetowy


W naszym sklepie internetowym Adalbertus wre praca pod powierzchnią. Optymalizujemy serwis pod kątem tzw. useability. Chodzi o łatwość orientowania się klienta gąszczu towarów i ich opisach.

Kolejną zmianą jest wprowadzenie w najbliższych dniach funkcjonującej wirtualnej hurtowni opartej na naszym sklepie. Zapraszamy firmy modelarskie do kontaktu w tej sprawie.

Dotarło do nas uzupełnienie klejów i akcesoriów Deluxe Materials oraz Lifecolor. Nowych produktów jest dużo, cześć z nich nie jest jeszcze wprowadzona do sklepu. Polecamy taśmy maskujące Jammy Dog i narzędzia polerskie Flex-I-File.


Model F-14B w skali 1:72 z ... Chin


Bardzo ciekawym modelem jest kolejna odsłona F-14B Hobby Boss 1:72. Wkrótce na blogu Attack Squadron pokaże się recenzja. Natomiast w naszym sklepie można znaleźć zdjęcia wyprasek i kalkomanii.
Samolot, który podczas Zimnej Wojny zapewnił bezpieczeństwo zespołom floty USA wydaje się w dzisiejszych czasach niesłusznie zapomnianym. Pamiętajmy, że wbrew temu, co może wydawać się po obejrzeniu filmu Top Gun, samolot ten służył do zwalczania nosicieli rakiet a nie pojedynczych samolotów taktycznych.Dzisiaj US Navy, nastawiona na walkę z "dzikimi" przy pomocy myśliwców bombardujących, prześlepiła gwałtowny rozwój rakiet przeciw-okrętowych Armii chińskiej. Powstała niepokojąca asymetria gospodarczo-militarna. Przekleństwem jest znajomość historii, można zauważać kiedy zaczyna się ona powtarzać ("Remember Pearl Harbor" jak mawiali Amerykanie).

Nowości z naszej produkcji


Wkrótce kilka nowości Attack Squadron oraz Adalbertus. Przygotowujemy kilka akcesoriów lotniczych ASQ w skali 1:72 i pierwszy model maszyny latającej - niezwykłego śmigłowca. Figurki Adalbertus - czekamy na pracę rzeźbiarzy - a ta jako działalność z pogranicza sztuki nie da się do końca zaplanować i kontrolować.

Z ostatniej chwili


O użyciu papierów ściernych Flex-I-File i pilniczków Albion Alloys do przygotowania modeli do malowania napisałem na stronie porad serwisu www.Lifecolor.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz